549


Instagram je teraz presvedčený, že má na trhu skvelú pozíciu a urobí obrovksú expanziu v obchodovaní na internete.

Instagram pracuje na samostatnej aplikácii, ktorú budeme využívať na nakupovanie. Aplikácia – ktorá sa by sa mala volať IG Shopping – umožní užívateľom prezerať a nakúpiť si tovar od predajcov, ktorých sledujú na instagrame priamo v aplikácii.

Viac ako 25 miliónov firemných účtov a 2 milióny z toho sú inzerenti. Podľa štatistík, CEO Facebooku Sheryl Sandberg uviedla, že 4 zo 6 užívateľov instagramu sa preklikli z firemných účtov na instagrame na ich web stránky alebo e-shopy. Takto Instagram ponúkne pre užívateľov a obchody jednoduchší prístup. 

V priebehu času by mala spoločnosť Facebook predstaviť viac nástrojov pre firemné účty. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt four sixty instagram

Niektoré spoločnosti už teraz predávajú nástroje pre Instagram inzerentov. Napríklad Four Sixty  ponúka pomoc pri vytváraní predajných fotogalérií (instagram fotogaléria, ktorá odkazuje na jednotlivé produkty na fotografii), spravovaní obsahu, plánovaní, atď. 

Instagram začal testovať funkciu nákupu už v novembri v roku 2016 a v marci minulého roka ju rozšírila v širšom meradle. Firemné účty tak môžu označiť produkty na jednotlivých fotografiách. Instagram momentálne testujte túto možnosť na Stories

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt instagram shopping

IG Shopping nebude vôbec prvá funkcia, ktorá si zaslúži samostatnú aplikáciu. Spoločnosť testujte aplikáciu Direct – nová aplikácia, ktorá bude slúžiť na komunikáciu, IGTV – malého konkurenta spoločnosti Youtube, ktorá umožňuje užívateľom uploadovať vertikálne fotografie.

Momentálne nevieme, kedy by mala aplikácia zazrieť svetlo sveta, jej vývoj je stále v procese. No Instagram už je teraz presvedčený, že má na trhu skvelú pozíciu a urobí obrovksú expanziu v obchodovaní na internete.Zdieľajte tento článok medzi priateľmi.

549
admin

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *