Začiatkom tohto týždňa unikol teaser na nových operátorov do hry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Túto informáciu potvrdil Ubisoft čo znamená, že sa dočkáme nového attakera s názvom Ace a defendera Melusi.

Teaser, ktorý už vydal oficiálne Ubisoft, nám ponúka pár cinematických záberov pre nových operátorov. Melusi takticky pózuje na strome pri západu slnka – ako každý normálny človek, ktorý vyšiel z karantény. Ace, na druhú stranu zlaňuje výťahovú šachtu pripomínajúc nám známu mapu Tower, znamená to, že sa jej dočkáme znova v ranked poolu?

Ich výroky “Skutočný predátor loví z nevyhnutnosti, nie z chamtivosti” a “Neexistuje priepasť príliš široká, žiadna stena prílíš hrubá, ktorá by ma zastavila v tom, aby som ťa priniesol domov” nám toho veľa o ich vlastnostiach nepovedali. Existuje veľa neoverených podrobností ktoré sa medzi sebou žiaľ vylučujú.

Year 5 roadmapa nám naznačuje, že v operácii Steel Wave ide o operátora z Južnej Afriky a ďalšieho z Nórska. Podľa všetkého by mal byť jeden Hard Breach operátor a druhý by mal mať zariadenie v tvare pyramídy, ktoré by malo spomaliť každého v jeho zornom poli.

Je dosť možné, že práve tieto 2 charaktery by mali tieto vlasnosti mať. V teaseri môžeme vidieť nejaké pulzovanie, čo by mohlo znamenať, že vážne pôjde o podobný typ gadgetu.

V blogu od Rainbow Six sa k obom vyjadril defender Kapkan. “Ace vie, kde ma stáť aby dokonale vystrelil, či už ide o vytvorenie diery pre spoluhráčov, alebo o úsmev na kameru,”. Je teda celkom jasné, že ide naozaj o nového Hard Breach operátora. Ak je Ace naozaj v poradí tretím hard breach operátorom v hre, je veľmi možné, že sa úplne zmení meta v hre.

Kapkan popisuje Melusi ako “Vysoko adaptívna. Čaká a bráni, rovnako ako jej hračka. Ak sama nezachytí samotný cieľ, jej gadget jej pomôže ho spomaliť alebo dokonca od jeho konaní odradiť.”

Oficiálne podrobnosti nám prinesie Ubisoft už 18. 5.

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *