Blizzard oficiálne oznámil na svojej konferencii BlizzCon 2019 hru Diablo IV. Nadšenci tejto hry čakali na nový diel od roku 2012 po vydaní Diablo III. Hra bola odhlaná s perfektným no možno až zdĺhavým trailerom, ktorý nám ukázal, že hra sa bude stále niesť v tom tmavom duchu a nebude odlišná od ostatných sérií. Pozrite si traileri sami:

Diablo IV sa odhráva mnoho rokov po udalostiach Diabla III, potom ako Vysoké Nebesá a Horiace Pekla majú na svedomí milión vrážd. V tejto bubline moci sa objavuje legendárne meno…

 

Počas eventu, Blizzard zdôraznil, že sa Diablo IV vráti späť k tmavým koreňom, čo znamená, že uvidíme vela zasa vela krvipreliatia. Prvé tri classy, ktoré boli oznámené sú BarbarianSorceress a Druid. Tu máme prvú menšiu ukážku aktuálneho gameplayu:

Diablo IV je vyvíjané na novej technológii, ktoré tlačia túto sériu do väčšej a tamvšej hĺbky. Táto technológia je srdcom toho, čo všetko hráči budú vidieť, počuť a cítiť – prináša nám oveľa väčšiu vernosť a viac pútavu hernú skúsenosť. Otvára nám nespočetné možnosti pre Diablo sériu, od hladkých animácií postáv, cez Druidova tekutú premenu tvaru, po bezproblémové a rozľahlé podsvetie, ktorý hráči pôjdu po ceste po hľadaní dalšieho lootu a dungeonu. Konieckoncov, táto hra postaví hráčov do drsnejšieho a oveľa smrteľnejšieho sveta.

 

 

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *