Playstation hráči a fanúšici Marvel Spider-ManaPS4 exkluzivity, ktorý vyšla v roku 2018 a stala sa jednou z najlepších hier roka, dostala nový trailer pre dlho očakávaný PlayStation 5. Kým väčšina z nás bola nadšená, ukázalo sa, že sa nejedná ani tak o nového Spider-Mana.

Popri prvej ukážke samotného vzhľadu PS5 a mnoho ďalších titulov sme videli aj trailer na novú Spider-Man hru s názvom Spider-Man: Miles Morales, ktorá bude štartovací titul pre PS5.

PS5 a PS5 Digital Edition

Všetko by dávalo zmysel, však predsa len sa Miles stal Spider-Manom na konci pôvodnej hry z roku 2018. No ide len o obsiahlejšiu a remastrovanú verziu ako “ukážku” toho čo všetko dokážu vývojári s novým hardwarom PS5.

Viceprezident spoločnosti Playstation, Simon Rutter objasnil, že “Spider-Man: Miles Morales je skôr expanzia a vylepšenie predcházajúcej hry, než pokračovanie samo o sebe”.

Rutter dodal “V rozšírení, Miles Morales zohráva podstatnú časť – mimo toho došlo k významným vylepšeniam hry a herného enginu a samozrejme nasadeniu nových herných technológií a funkcií konzoly Playstation 5.”

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *