Ak sa pozriete na kasíno v GTA Online, uvidíte pár zmien, ktoré boli nedávno urobené. Skoro po 6 rokoch, to vyzerá, že chátrajúce a nevyužité kasíno dostalo update a podľa dataminerov nás toho čaká oveľa viac.

Keď Rockstar spustil GTA Online v roku 2013, hráči si všimli kasíno na severe od Los Santos, kde pred vstupom stála značka “Coming Soon!”. Táto značka sa stala za ten čas meme a na kasíno sa zabudlo.

Po malom update, ktorý bol smerovaný na hlavne na server, táto značka zmizla a nahradili ju stavebné prostriedky a kužele. Vyzerá to, že niečo sa bude diať. Keď som sa pripojil na server so zámerom si tento úkaz pozrieť, všimol som si, že som nebol vôbec sám.

Podľa Tezfun, známeho GTA dataminera je toto len začiatok. Našiel niekoľko riadkov kódov ktoré by mali mať vplyv na toto kasíno. Taktiež napísal, že časom tých stavebných prostriedkov pravdepodobne pribudne ako náznak toho, že sa na tom kasíne pracuje.

Ale kam toto všetko smeruje? Niekoľkí datamineri si myslia, že update ktorý bude smerovaný tomuto kasínu by mal doraziť už na konci Júla (Červenec). Načasovanie tohto kasína je veľmi zaujímavé, pretože len nedávno Red Dead Online dostal taktiež gambling v podobe pokeru.

Zdieľať:

1 Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *